کاربر گرامی ضمن تشکر از انتخاب سايت ژاک‌آندرل پاریس به اطلاع می رساند استفاده از ‌سایت ژاک‌آندرل پاریس به معنی توافق کامل شما با قوانین مندرج در اين صفحه می‌باشد.

ژاک‌آندرل پاریس متعهّد به رعایت کلیه اصول و رویه‏‌های اخلاقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک در قبال کاربران خود می باشد.
در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط ارائه خدمات ژاک‌آندرل پاریس در آینده، موارد مربوطه در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد. استفاده ی مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین، از سوی ژاک‌آندرل پاریس می باشد.
کاربر سایت با ثبت نام و استفاده از خدمات ژاک‌آندرل پاریس موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده است لذا حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب می نماید.
استفاده از کلمات مناسب جهت استفاده در ایمیل در هنگام ثبت نام در سايت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، ژاک‌آندرل پاریس می تواند نسبت به حذف حساب كاربر و قطع دسترسي وی به امکانات سایت اقدام نماید.
احترام به قوانين جمهوري اسلامي ایران و عدم نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است. در صورت مشاهده موارد مربوطه دسترسي كاربر به سایت براي هميشه قطع خواهد شد.
کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و شرکت ژاک‌آندرل پاریس هیچ گونه مسئولیتی در قبال ثبت اطلاعات و نشانی ناقص یا نادرست توسط کاربر ندارد.
در خصوص افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم رایانه وی مسئولیتی بر عهده ژاک‌آندرل پاریس نیست.
کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
استفاده کاربر از ژاک‌آندرل پاریس به‌ نحوی که باعث آسيب، از کار انداختن يا ایجاد عیب در سایت شود ممنوع است. کاربر مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به محتوایی که بنا به تشخیص ژاک‌آندرل پاریس خارج از دسترس است یا ارائه نشده ‌نمی باشد.
ژاک‌آندرل پاریس در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده مسئولیتی ندارد.
ژاک‌آندرل پاریس مجاز به توقف سفارش‌‏گیری جدید و فروش بدون اطلاع قبلی است. در اینصورت تمامی سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد.