برند ژاک آندرل پاریس

ژاک آندرل (Jacques Andhrel) این اسم برای اولین بار در سال‌های 1960 در شهر شاتورو (Chateauroux) در نواحی مرکزی فرانسه، زمانی روی زبان‌ها افتاد که بنیانگذار آن با استفاده از طب گیاهی سنتی شروع به تولید مواد بهداشتی در داروخانه فامیلی نمود.
امروز، لابراتوار ژاک آندرل بعنوان یکی از مراکز مهم نوآوری، فرمولاسیون، ساخت محصولات در عرصه بهداشتی در چندین کشور حضور داشته و با ارائه محصولات، دانش فنی، فرمولاسیون های جدید، تربیت کادر فنی، راه اندازی استراتژی‌های جدید تولیدی، راه اندازی کنفرانس های علمی و تحقیقاتی، فعالانه به این حضور چشمگیر خود ادامه می‌دهد.

با وجود اینکه در دنیای امروز، بازار رقابت در این عرصه فوق العاده قوی و بیرحم است، بزرگترین و اصلی ترین پشتوانه لابراتوار ژاک آندرل را همکاری تنگاتنگ و همیشگی آن با محققین، پروفسورها، دانشجویان و دست اندرکاران تولید صنایع بهداشتی تشکیل می‌دهد که این سیاست، امروز، زیر نظر دکتر اکرم فاضل و با دستیاری کارشناسان ارشد و متخصصین جهانی از جمله آقای دیوید لم (David LAM) ، متخصص کانادایی در امور عملیاتی، تکنولوژی، تحقیقاتی و تولیدی اداره می‌گردد.
همکاران دیگر این بخش افرادی نظیر ژان آندره برن (Jean André BRIN) ، دکتر داروساز، می‌باشد که دانشنامه داروسازی خود را با رتبه برتر از دانشگاه شتنه ملبری (Chatenay Malabry) فرانسه کسب کرده است و چندین سال علاوه بر تحقیق و تدریس، مسئولیت ریاست انجمن فرانسوی کاسمتولوژی (Société Française de Cosmétologie) در فرانسه را عهده دار بوده و یا آقای دکتر تییری رودیتیس (Thierry RODITIS)، مشاور علمی که در بخش تحقیقات و همکاری های تحقیقاتی دانشگاهی، فعال می‌باشند.

دکتر اکرم فاضل، یکی از شرکای امروزی که مدیریت بخش تحقیقات علمی، فرمولاسیون و نوآوری لابراتوار ژاک آندرل را عهده دار میباشد قبلاً با داشتن دکترای میکروب شناسی و بیوشیمی ژنتیک از دانشگاه ایالتی نیویورک آمریکا مسئولیت های ذیل را عهده دار بوده است:

  • مدیر تحقیقات علمی بخش آرایشی بهداشتی اورآل (L’Oréal) فرانسه
  • مدیر تحقیقات و استراتژی علمی بهداشتی مارکهای بزرگ لانکوم (Lancôme)، النا روبیشتاین (Helena Rubinstein) و می‌بلینگ (Maybelline)
  • مدیریت هماهنگی تحقیقات و اسناد علمی با مراکز نورم و استاندارهای اروپایی و ژاپن
  • مدیریت کل تحقیقاتی مواد خوراکی گروه دانون (Danon) فرانسه
  • پژوهشگر علمی انستیتو پاستور فرانسه

درباره تولید محصولات مشترک ژاک‌آندرل فرانسه و ایران

برند ژاک آندرل پاریس یکی از برند های قدیمی در داخل فرانسه و نیز کشور ایران است که به دلیل عالی بودن کیفیت محصولاتش از حمایت مصرف کنندگان زیادی برخوردار است.
این برند در زمینه تولید محصولات آرایشی، بهداشتی و کمک درمانی دارای سابقه طولانی است و توسط پزشکان متخصص پوست و مو از دیرباز تجویز می گردد و این امر سبب افزایش تمایل مصرف کنندگان به استفاده از محصولات این برند می باشد.
امروز مفتخریم اعلام کنیم که شرکت ژاک آندرل ایران با مشارکت شرکت ژاک آندرل پاریس در فرانسه محصولات این برند را با حفظ کیفیت در ایران و به عنوان تنها نماینده برند ژاک آندرل پاریس در منطقه خاورمیانه و آسیای میانه تولید می کند.
لازم به ذکر است فرمولاسیون و مواد اولیه محصولات تولیدی با مشارکت فرانسه کاملا با نمونه وارداتی از فرانسه یکسان می باشد و مواد اولیه توسط شرکت ژاک آندرل پاریس در فرانسه تامین می شود اما به دلیل حذف کاهش هزینه های ارزی، گمرک، حمل و نقل، مالیات و… قیمت تمام شده محصول و در نتیجه قیمت مصرف کننده کاهش می یابد.
این یعنی یک خرید به صرفه از یک برند معتبر و با کیفیت عالی.

دریافت مشاوره

برای دریافت مشاوره در حوزه پوست و مو میتوانید از راه های زیر اقدام کنید

تماس با ما

دفتر نمایندگی منطقه‌ای خاورمیانه

تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، خیابان یزدان پناه، پلاک 67